Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
TP-Link 5-Port 10/100Mbps Desktop Network Switch, LiteWave, Green Ethernet technology
Maloprodajna cijena: 15.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
12.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| HARDVERSKE KARAKTERISTIKE | |
|---|---|
| Standardi i protokoli | IEEE 802.3i/802.3u/802.3x |
| Interface | 5× 10/100Mbps, automatsko pregovaranje, auto-MDI/MDIX portovi |
| Količina ventilatora | Bez ventilatora |
| Eksterno napajanje | Eksterni adapter za napajanje (izlaz: 5VDC/0.6A) |
| Dimenzije (Š x D x V) | 3,3 × 1,8 × 0,9 in. (83,6 × 45,7 × 22,8 mm) |
| Maksimalna potrošnja energije | 1.65W |
| Maks. disipacija toplote | 5,627 Btu/h |
| SOFTVERSKE KARAKTERISTIKE | |
|---|---|
| Napredne funkcije | Zelena tehnologija 802.3X kontrola protoka povratnog pritiska |
| Transfer Method | Spremite i proslijedite |
| DRUGI | |
|---|---|
| Certifikat | CE, FCC, RoHS |
| Sadržaj paketa | Vodič za instalaciju adaptera za napajanje sa 5 portova 10/100 Mbps za desktop prekidač |
| Životna sredina | Radna temperatura: 0°C~40°C (32°F~104°F) Temperatura skladištenja: -40°C~70°C (-40°F~158°F) Radna vlažnost: 10% ~ 90% ne- kondenzacija Vlažnost skladištenja: 5%~90% bez kondenzacije |
Plaćanje na rate
Rata već od: 0.39EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Archer BE220 WiFi 7 BE3600Mb/s dual-band ruter 2.4 & 5GHz 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Gigabit WAN + 4 LAN, MU-MIMO 4 ekst. antene, beamforming, Me
Senzor pokreta TP-LINK Tapo T100, smart action, 868Mhz (zahtjeva Tapo Smart Hub)
Ključne karakteristike: Wireless standardi IEEE 802.11b/g/nJačina signala 2.4GHz, do 300MbpsWireless sigurnost WPA-PSK/ WPA...
AC10 AC1200 bežični dual band 1.2Gb/s ruter 802.11ac/a/b/g/n (867Mb/s@ 5GHz & 300Mb/s@ 2.4GHz), 1 x WAN + 2 x LAN, Ruter / AP / Range extender mode, I...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana