Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
(i3) V15 G5 IRL (Business BLACK), 15.6" FullHD IPS AG 300nits, Intel Core i3-1315U (6Core8Tread, up to 4,5GHz,10MB Cash), 16GB DDR5 (+free slot), SSD 512GB PCIe 2242, Intel UHD Graphics, GLAN, Wi-fi 6, BT5.2, KybYu, Cam HD, no OS
Maloprodajna cijena: 742.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
594.27 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Card Reader | Ne |
| Dimenzija sa ambalažom(WxHxD mm) | 486 x 69 x 309 mm |
| Tip Diska1 | SSD |
| Disk1 | 512 GB |
| Lokalizacija tastature | YU |
| Masa (g) | 1700g |
| L3 keš | 10MB |
| Optika | No |
| Touchscreen | Ne |
| VGA | Ne |
| Broj jezgara | 6 |
| Model procesora | 1315U |
| Dimenzija (WxHxD mm) | 359,2 x 183 x 235,8 mm |
| Tip Diska2 | Nema |
| Tip Diska3 | Nema |
| Disk3 | Nema |
| Radni takt procesora | 4.50 GHz |
| LAN | Da |
| TIP memorije | DDR5-5200 |
| USB Type-C | 1 |
| USB 2.0 | 0 |
| WiFi | Da |
| WWAN | Ne |
| Boja Laptop | Crna |
| Procesor | Intel |
| Grafika | Integrisana |
| HDMI | 1 |
| Operativni sistem | Free DOS |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1080 |
| Veličina ekrana | 15.6" |
| USB 3.0 | 0 |
| Model VGA | Intel UHD |
| VGA Memorija | deljena |
| Bluetooth | Da |
| Rezolucija Web Kamere | Da |
| Boja detaljni opis | Crna |
| Tip procesora | Core i3 |
| Disk2 | Nema |
| Divizija | SMB |
| Čitač otisaka prstiju | Ne |
| Brzina obrtaja diska | nema rotacije |
| Osvetljena tastatura | Ne |
| Masa sa ambalažom (g) | 2420g |
| Memorija | 16 GB |
| Display Port | 1 |
| Tip ekrana | Anti-glare |
| Thunderbolt | 0 |
| USB 3.1 | 2 |
Plaćanje na rate
Rata već od: 19.42EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
(Ryzen 5) IdeaPad Slim 5 13ARP10 (Polar BLUE, Aluminium), 13.3" WUXGA (1920x1200) IPS 400n 100%sRGB AG, AMD Ryzen 5 7535HS 6Core 4.5GHz/19MB, 16GB DDR...
Ekran - Veličina ekrana: 16 inča Rezolucija ekrana: 2.560 x 1.600 Format rezolucije: QHD+ Tip panela: IPS Osvežavanje: 165Hz Ostalo: 100% sRGB,High-br...
Ekran - Veličina ekrana: 16 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.200 Format rezolucije: WUXGA Tip panela: IPS Osvežavanje: 120Hz Ostalo: 16:10,Acer Comfy...
DELL Alienware 18 Area-51 18 inch QHD+ 300Hz 500nits Core Ultra 9 275HX 64GB 2TB SSD GeForce RTX 5080 16GB RGB Backlit Win11Pro gaming laptop
Ekran - Veličina ekrana: 14 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.200 Format rezolucije: Full HD+ Tip panela: IPS Osvežavanje: 60Hz Ostalo: 45% NTSC color...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana