Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Snaga 1600W Bruto težina 4.77 kg Dimenzije aparata (ŠxVxD) 46.5 x 28 x 27.6 cm Dodatna oprema Nastavci za namještaj i ćoškove
Maloprodajna cijena: 66.50EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
53.20 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Snaga | 1600W |
| Bruto težina | 4.77 kg |
| Dimenzije aparata (ŠxVxD) | 46.5 x 28 x 27.6 cm |
| Dimenzije spakovanog aparata (Š/V/D) | 47.50 x 29.00 x 28.60 cm |
| Dodatna oprema | Nastavci za namještaj i ćoškove |
| Garancija | 24 mjeseca |
| HEPA filtracija | Ne |
| ISTIČEMO | Tihi rad |
| Kapacitet kese | 2.5 l |
| Neto težina | 3.77 kg |
| Radijus djelovanja | 11 m |
| Regulator snage | Da |
| Tip cijevi | Metalna |
Plaćanje na rate
Rata već od: 1.74EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Karakteristike - Tip: Usisivač za pepeo Vrsta usisivača: Za pepeo Snaga: 600 W Usisna snaga: 150W Filter: 2 filtera Crevo: 2x 0.5m produžna cev,Dužina...
<div class="value" itemprop="description"><p><strong>Xiaomi Vacuum Cleaner G20 Lite</strong> čisti dom u jednom potezu uz snažnu usisnu snagu od <stro...
Karakteristike - Tip: Ručni usisivač Vrsta usisivača: Sa posudom Snaga: 350 W Usisna snaga: 12.000Pa Filter: 4 stepena filtracije,Perivi filter Nivo b...
Troslojna kesa koja je kompatibilna za Gorenje usisivače i predstavlja alternativu originalnim kesama
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana