Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
WHIRLPOOL SPICR312WF I/O Inverter klima uređaj
Artikal trenutno nije dostupan
Za više informacija kliknite na chat ili pozovite Call centar
067 00 70 60
| Tip klime: | Inverter |
| Kapacitet hladjenja Btu/h: | 12.000 Btu/h |
| Kapacitet hladjenja W: | 4.000 W |
| Kapacitet grijanja Btu/h: | 18.000 Btu/h |
| Kapacitet grijanja: | 1.600 W |
| Pokrivenost: | 18m²-36m² |
| Radni opseg: | -15°C do 43°C |
| Dodatne funkcije: | 6th Sense, Around You Function, ECO funkcija, Filter sa aktivnim ugljem, Jet Cool, Jet Heat, Reversible air conditioning, Silent Mode |
| Koeficijent energetske efikasnosti (EER): | / |
| Koeficijent performansi (COP): | / |
| Energetska efikasnost hlađenja: | A++ |
| Energetska efikasnost grijanja: | A+ |
| Dimenzije unutrašnje jedinice (VxSxD): | 30 x 89 x 22 cm |
| Težina unutrašnje jedinice: | / |
| Bučnost unutrašnje jedinice: | 19dB(A) - 42dB(A) |
| Dimenzije spoljšnje jedinice (VxSxD): | 58 x 81 x 28 cm |
| Težina spoljašnje jedinice: | 29 kg |
| Bučnost spoljašnje jedinice: | 52 dB pri maksimalnom opterećenju |
18000BTU, Opseg radne temperature hlađenje: od -15°C do +50°C Opseg radne temperature grejanje: od -25°C do +30°C
Nominalni kapacitet hlađenja (kW): 3.52, Energetska klasa hlađenja: A++, SEER koeficijent: 7.0, Područje rada prilikom hlađenja: -15 °C ≤ T ≤ 50 °C...
VIVAX, ACP-12CH35AEHI+ R32 GM • TIP: Mono split sistem• HLAĐENJE: A+++ •GRIJANJE: A++ • KAPACITET HLAĐENJA/GRIJANJA: 3.52kW/3.81kW • VRSTA GASA: R32 •...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana