Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
XIAOMI 27 inča A27i FHD monitor ELA5345EU
Maloprodajna cijena: 123.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
Ušteda: 49.00EUR
99.00
EUR
148.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 27 inča |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Tip ekrana | LED |
| Tip panela | IPS |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 1.000:1 |
| Osvetljenje | 250 nita |
| Odziv | 6ms |
| Vertikalno osvežavanje | 100Hz |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Paleta boja | 16.7 miliona boja |
| Ostalo | HDR10, Low Blue Light, 99%(sRGB), Delta E < 2 |
| Priključci / Slotovi | |
| Ukupno DisplayPort priključaka | 1 |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort |
| Ukupno HDMI priključaka | 1 |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.0 |
| Fizičke karakteristike | |
| Dodatne mogućnosti | Tilt |
| Montiranje na zid | VESA 75mm x 75mm |
| Boja | Crna |
| Širina | 612.3mm |
| Dubina | 170mm |
| Visina | 451.7mm |
| Masa | 3.6kg |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 3.24EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
LG LED UltraWide IPS Monitor 29U511A-B, 29inča, 100 Hz 21:9, 2560x1080, 1000:1, 5ms, HDMI/DP, HDR 10
Dijagonala: 27", Tip panela: IPS, Rezolucija: 1920 x 1080, Odnos strana: 16:9, Osvjetljenje: 300, Ugao gledanja: 178/178, Frekvencija osvježavanja ekr...
AOC 34 inča CU34G4Z WQHD 3440x1440 Fast VA 240 Hz zakrivljeni gaming monitor
ASUS 15.6 inča ZenScreen MB166C Portable USB Monitor
DAHUA 27 inča LM27-E231 FHD IPS gaming monitor
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana