Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Tip trotineta: Električni trotinet Snaga motora: 800W (maksimalna) Maksimalni ugao uspona: 18º Uzrast: 16 do 50 godina Maksimalna brzina: 20 km/h Režim rada: Brzina hoda 6km/h, Standardni 15km/h, Sportski 20km/h Domet: 45km Nosivost: 120kg Napomena: LED displej na volanu,Mi Home/Xiaomi Home aplikacija,Pokazivači pravca sa ručnim aktiviranjem za bolju vidljivost i veću bezbednost,Prednja doboš kočnica + zadnji EABS,Prednje svetlo 2.5W Ostalo: IPX5,Mogućnost sklapanja Baterija - Kapacitet baterije: 360Wh (10Ah) Voltaža: 41V Vreme punjenja: 8 sati Fizičke karakteristike - Masa: 26.3kg Veličina točkova: 12 '' Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 618.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
Ušteda: 54.00EUR
495.00
EUR
549.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Tip trotineta | Električni trotinet |
| Snaga motora | 800W (maksimalna) |
| Maksimalni ugao uspona | 18º |
| Uzrast | 16 do 50 godina |
| Maksimalna brzina | 20 km/h |
| Režim rada | Brzina hoda 6km/h, Standardni 15km/h, Sportski 20km/h |
| Domet | 45km |
| Nosivost | 120kg |
| Napomena | Mi Home/Xiaomi Home aplikacija, LED displej na volanu, Prednja doboš kočnica + zadnji EABS, Pokazivači pravca sa ručnim aktiviranjem za bolju vidljivost i veću bezbednost, Prednje svetlo 2.5W |
| Ostalo | Mogućnost sklapanja, IPX5 |
| Baterija | |
| Kapacitet baterije | 360Wh (10Ah) |
| Voltaža | 41V |
| Vreme punjenja | 8 sati |
| Fizičke karakteristike | |
| Masa | 26.3kg |
| Veličina točkova | 12 '' |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 16.18EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Max. težina vozača: 120kg, Max. Brzina: Do 25 km/h, Max. domet: Do 65 km, Baterija: 460 Wh, Kočnice: 2 kočnice: prednja disk kočnica i E-ABS zadnja ko...
<div class="key-points"> <strong>Ključne karakteristike:</strong> <ul><li>Maksimalna brzina: 25km/h</li><li>Domet: 75km</li>...
MS Energy FLARE dolazi sa snažnim motorom od 600W pruža vrhunsku kombinaciju performansi, sigurnosti i udobnosti u modernom dizajnu. Opremljen snažnom...
Segway E2 Plus E II/220Wh battery/500W Max.power/prednji pogon/tocak 8.1
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana