Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Veličina ekrana: 1.72 inča Rezolucija ekrana: 520 x 212 Ostalo: AMOLED ekran,1 sat punjenja baterije,1.500 nita,do 21 dana trajanja baterije (standardno korišćenje) Povezivost - Bluetooth: 5.4,Da Praćenje aktivnosti - Brojač koraka: Da Pređena distanca: Da Praćenje sna: Da Modovi vežbanja: 150+ režima vežbanja Ostale karakteristike - Dodatne funkcije: App Mi Fit,Izmerite nivo kiseonika u krvi,Praćenje menstrualnog ciklusa,Praćenje nivoa stresa,Trening disanja Senzori: Akcelerometar,Kompas,Optical heart rate sensor,Optical pulse oximeter,Senzor ambijentalnog osvetljenja,Žiroskop Vodotpornost: 5 ATM Baterija - Tip: Punjiva baterija Kapacitet: 233mAh Fizičke karakteristike - Dimenzije: 46.57mm x 22.54mm x 10.95mm Masa: 15.95g Materijal: Aluminijumski okvir,TPU Boja: Srebrna Pakovanje: Magnetni kabl za punjenje Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 73.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
59.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 1.72 inča |
| Rezolucija ekrana | 520 x 212 |
| Ostalo | AMOLED ekran, 1.500 nita, 1 sat punjenja baterije, do 21 dana trajanja baterije (standardno korišćenje) |
| Povezivost | |
| Bluetooth | Da, 5.4 |
| Praćenje aktivnosti | |
| Brojač koraka | Da |
| Pređena distanca | Da |
| Praćenje sna | Da |
| Modovi vežbanja | 150+ režima vežbanja |
| Baterija | |
| Tip | Punjiva baterija |
| Kapacitet | 233mAh |
| Ostale karakteristike | |
| Dodatne funkcije | Izmerite nivo kiseonika u krvi, Trening disanja, Praćenje nivoa stresa, App Mi Fit, Praćenje menstrualnog ciklusa |
| Senzori | Akcelerometar, Žiroskop, Kompas, Senzor ambijentalnog osvetljenja, Optical heart rate sensor, Optical pulse oximeter |
| Vodotpornost | 5 ATM |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 46.57mm x 22.54mm x 10.95mm |
| Masa | 15.95g |
| Boja | Srebrna |
| Materijal | TPU, Aluminijumski okvir |
| Pakovanje | Magnetni kabl za punjenje |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 1.93EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
APPLE Watch Ultra2 v2 Cellular 49mm Black Titanium Case with Black Ocean Band (mx4p3se/a)
Osnovne karakteristike - Rezolucija ekrana: 446 x 374 Operativni sistem: watchOS Ostalo: Always-On display Mreža - GSM mreža: Da Procesor / Čipset -...
Dijagonala ekrana: 3.81 cm (1.5") - Tip ekrana: AMOLED - Rezolucije ekrana: 480 x 480 piksela
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana