Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Tip: Smart projector Sistem projekcije: DLP Nativna rezolucija: 1920 x 1080 (Full HD) Veličina slike: 60" - 120" Koeficijent dometa: 1.2:1 Zum: Automatski Tip izvora svetlosti: Lamp Lampa - Tip: LED Snaga: 65W Osvetljenje: 500 ANSI lumena Povezivost - HDMI ulaz: 1 Audio izlaz: 3.5mm USB: 1x USB 2.0 Bežična povezivost: Bluetooth Wi-Fi standard: IEEE 802.11ac Ostalo - Dodatne funkcije: Android TV Zvučnici: 2x 5W Podržane tehnologije: Dolby Audio Fizičke karakteristike - Dimenzije: 150mm x 150mm x 115mm Masa: 1.3kg Nivo buke (standardni režim): 28dB Boja: Bela Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 644.10EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
515.30 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Smart projector |
| Sistem projekcije | DLP |
| Nativna rezolucija | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Veličina slike | 60" - 120" |
| Koeficijent dometa | 1.2:1 |
| Zum | Automatski |
| Tip izvora svetlosti | Lamp |
| Osnovne karakteristike | |
| Sistem projekcije | DLP |
| Lampa | |
| Tip | LED |
| Snaga | 65W |
| Osvetljenje | 500 ANSI lumena |
| Povezivost | |
| HDMI ulaz | 1 |
| Audio izlaz | 3.5mm |
| USB | 1x USB 2.0 |
| Bežična povezivost | Bluetooth |
| Wi-Fi standard | IEEE 802.11ac |
| Ostalo | |
| Dodatne funkcije | Android TV |
| Zvučnici | 2x 5W |
| Podržane tehnologije | Dolby Audio |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 150mm x 150mm x 115mm |
| Masa | 1.3kg |
| Nivo buke (standardni režim) | 28dB |
| Boja | Bela |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 16.84EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
CO-W01, 3LCD Projector, WXGA 16:10 Aspect Ratio, 3000 LUMEN, 5W speaker, HDMI, USB, Vijek lampe 6.000 h (normal) - 12.000 h (eco mode), RGB liquid cry...
Wireless Professional Presenter R500, Bežični prezenter, Ugrađen crveni laser (pointer), Bluetooth povezivanje, 3 tastera, domet do 20m
Acer S1386WH Projektor, DLP 3D, WXGA, 3600lm, 20000/1, HDMI, short throw 0.5, 2.7kg, EURO EMEA
Osnovne karakteristike - Tip: Laserski wireless prezenter Dodatne funkcije: Bluetooth® i wireless konekcija Priključci / Slotovi - Ostali priključci...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana