Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Uživajte u dugotrajnom i visoko kvalitetnom zvuku uz Xiaomi Openwear Stereo! Bez brige se zaputite u šetnju prirodom, jer će ove bežične slušalice bez problema reproducirati muziku do čak 7,5 sati bez dodatnog punjenja, a u slučaju da se nadopune možete uživati muzici i do 38,5 sati zahvaljujući kapacitetu baterije kućišta 788 mAh. Za izuzetan kvalitet zvuka zaslužna je Diamond-Like Carbon dijafragma koja poboljšava tačnost i podržava do 96 kHz HD audio rezoluciju.
Maloprodajna cijena: 148.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
119.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Brand | Xiaomi |
|---|---|
| Boja | Bež |
| Povezivanje | Bluetooth 5.3 |
| Kapacitet baterije | 60 mAh (slušalice), 788 mAh (kućište) |
| Poništavanje buke (ANC) | Da |
| Domet | do 10 m |
| Vodootpornost | IP54 |
| Masa | 9,6 g (slušalica) - 88,4 g (s kućištem) |
Plaćanje na rate
Rata već od: 3.89EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Karakteristike - Tip slušalica: Slušalice sa mikrofonom Oblik slušalica: Bubice Stil nošenja: Unutrašnjost uha Namena: Mobilni uređaj Impedansa: 32 Oh...
Karakteristike - Tip slušalica: Slušalice sa mikrofonom Oblik slušalica: Preko ušiju Stil nošenja: Preko glave Namena: Gaming Frekventni opseg: 20Hz -...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana