Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Maloprodajna cijena: 136.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
Ušteda: 10.00EUR
109.00
EUR
119.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Prednja kamera | 8 MP |
| Blic | Da |
| LTE | Da |
| Masa (g) | 205g |
| Radio/MP player | Da |
| Veličina SIM kartice | Nano SIM |
| Brzina procesora | 2x2.0GHz & 6x1.8 GHz |
| Kapacitet baterije (mAh) | 6000 mAh |
| Rezolucija glavne kamere | 50 MP |
| Čitač otisaka prstiju | Da |
| Slušalice u paketu | Ne |
| Robustan pametni telefon | Ne |
| Veličina ekrana | 6.9" |
| WiFi | Da |
| Baterija integrisana | Da |
| Bluetooth | Da |
| Boja detaljni opis | Mat crna |
| Broj jezgara | Octa Core |
| Procesor | MTK |
| Format ekrana | 20:9 |
| Interna memorija | 128 GB |
| Tip ekrana | IPS |
| Broj SIM slotova | 2 |
| Vrsta USB-a | Type-C |
| Rezolucija video snimka glavne kamere | 1080p |
| Boja pametni telefon | Crna |
| Dimenzija (WxHxD mm) | 173.16 x 81.07 x 8.2 mm |
| NFC | Da |
| Operativni sistem | Android |
| RAM | 4 GB |
| Rezolucija ekrana | 720 x 1600 |
| Otporan na vodu i prašinu | IP64 |
Plaćanje na rate
Rata već od: 3.56EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Uz Redmi Note 14 Pro 5G uronite u svijet živopisnih boja i vrhunskog iskustva uz 6.67" AMOLED zaslon s 120 Hz osvježenjem, HDR10+ i Dolb...
50MP pro-grade glavna kamera Leading Snapdragon® 8 Gen 1 120Hz AMOLED ekran Podržava brzo punjenje do 67W + wireless brzo punjenje do 50W
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana