Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Maloprodajna cijena: 161.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
Ušteda: 17.40EUR
129.00
EUR
146.40 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Rezolucija glavne kamere | 50 MP |
| Prednja kamera | 8 MP |
| Broj jezgara | Octa Core |
| Interna memorija | 256 GB |
| Veličina SIM kartice | Nano SIM |
| Broj SIM slotova | 2 |
| Masa (g) | 205g |
| Radio/MP player | Da |
| Rezolucija ekrana | 720 x 1600 |
| Robustan pametni telefon | Ne |
| Otporan na vodu i prašinu | IP64 |
| Bluetooth | Da |
| Procesor | MTK |
| Blic | Da |
| Format ekrana | 20:9 |
| LTE | Da |
| Operativni sistem | Android |
| RAM | 8 GB |
| Tip ekrana | IPS |
| Brzina procesora | 2x2.0GHz & 6x1.8 GHz |
| Rezolucija video snimka glavne kamere | 1080p |
| Kapacitet baterije (mAh) | 6000 mAh |
| Baterija integrisana | Da |
| Boja detaljni opis | Mat plava |
| Boja pametni telefon | Plava |
| Dimenzija (WxHxD mm) | 173.16 x 81.07 x 8.2 mm |
| Čitač otisaka prstiju | Da |
| Slušalice u paketu | Ne |
| NFC | Da |
| Veličina ekrana | 6.9" |
| Vrsta USB-a | Type-C |
| WiFi | Da |
Plaćanje na rate
Rata već od: 4.22EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
50MP pro-grade glavna kamera Leading Snapdragon® 8 Gen 1 120Hz AMOLED ekran Podržava brzo punjenje do 67W + wireless brzo punjenje do 50W
XIAOMI Redmi Note 14 8GB/256GB Midnight Black MZB0J0CEU
Snapdragon® 680 Baterija 5000mAh Ekran od 6.71″ 50MP glavna kamera Podržava brzo punjenje do 18W
SAMSUNG Galaxy S26 Plus 12GB/512GB Black SM-S947BZKGEUC
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana