Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Maloprodajna cijena: 336.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
269.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Baterija integrisana | Da |
| Bluetooth | Yes, Version 5.1 |
| Rezolucija glavne kamere | 108 MP + 8 MP |
| Prednja kamera | 20 MP |
| Boja detaljni opis | Mat ljubicasta |
| Procesor | Snapdragon |
| Interna memorija | 128 GB |
| Veličina SIM kartice | Nano SIM |
| Broj SIM slotova | 2 |
| Rezolucija video snimka glavne kamere | 4K |
| Boja pametni telefon | Ljubičasta |
| Blic | Da |
| LTE | Da |
| Operativni sistem | Android |
| RAM | 6 GB |
| Brzina procesora | 4x2.4 GHz & 4x1.8 GHz |
| Kapacitet baterije (mAh) | 5520 mAh |
| Slušalice u paketu | Ne |
| Masa (g) | 178g |
| NFC | Da |
| Radio/MP player | Ne |
| Rezolucija ekrana | 1080 x 2392 |
| SD slot | Yes |
| Otporan na vodu i prašinu | IP66 |
| Broj jezgara | Octa Core |
| Dimenzija (WxHxD mm) | 164 x 75.4 x 7.4 mm |
| Format ekrana | 20:9 |
| Čitač otisaka prstiju | Da |
| Veličina ekrana | 6.77" |
| Tip ekrana | AMOLED |
| Vrsta USB-a | Type-C |
| WiFi | Da |
Plaćanje na rate
Rata već od: 8.79EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
SAMSUNG Galaxy S26 Ultra 12GB/512GB Black SM-S948BZKGEUC
SAMSUNG Galaxy A17 4GB/128GB Light Blue SM-A175FLBBEUC
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana