Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Maloprodajna cijena: 498.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
399.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Rezolucija glavne kamere | 200 MP + 8 MP |
| Boja pametni telefon | Plava |
| Čitač otisaka prstiju | Da |
| Rezolucija ekrana | 1080 x 2392 |
| Robustan pametni telefon | Ne |
| Veličina ekrana | 6.83" |
| Prednja kamera | 20 MP |
| Broj jezgara | Octa Core |
| Blic | Da |
| Format ekrana | 20:9 |
| Masa (g) | 195g |
| Interna memorija | 512 GB |
| Radio/MP player | Ne |
| Tip ekrana | AMOLED |
| Veličina SIM kartice | Nano SIM |
| Bluetooth | Da |
| Procesor | MTK |
| LTE | Da |
| RAM | 12 GB |
| Broj SIM slotova | 2 |
| Brzina procesora | 4X2.6GHz&4x2.0GHz |
| Vrsta USB-a | Type-C |
| Rezolucija video snimka glavne kamere | 4K |
| Kapacitet baterije (mAh) | 6500 mAh |
| Baterija integrisana | Da |
| Boja detaljni opis | Mat plava |
| Dimenzija (WxHxD mm) | 163.6 x 78.1 x 8 mm |
| Slušalice u paketu | Ne |
| NFC | Da |
| Operativni sistem | Android |
| SD slot | Ne |
| Otporan na vodu i prašinu | IP 65 |
Plaćanje na rate
Rata već od: 13.04EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Veličina ekrana 6.9'', Rezolucija 2.868 x 1.320, Ekran LTPO Super Retina XDR OLED, RAM memorija 12GB, Unutrašnja memorija 256GB, Priključak USB 3.2 Ti...
Samsung Galaxy A56 5G 8/128GB Light Pink
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana