Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Maloprodajna cijena: 461.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
Ušteda: 30.00EUR
369.00
EUR
399.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Rezolucija glavne kamere | 200 MP + 8 MP |
| Čitač otisaka prstiju | Da |
| Rezolucija ekrana | 1280 x 2772 |
| Veličina ekrana | 6.83" |
| Kapacitet baterije (mAh) | 6580 mAh |
| Boja pametni telefon | Plava |
| Dimenzija (WxHxD mm) | 163.6 x 78.1 x 8 mm |
| Slušalice u paketu | Ne |
| NFC | Da |
| Operativni sistem | Android |
| SD slot | Ne |
| Otporan na vodu i prašinu | IP68 vodu i prašinu |
| Baterija integrisana | Da |
| Boja detaljni opis | Mat plava |
| Broj jezgara | Octa Core |
| Procesor | MTK |
| Format ekrana | 20:9 |
| LTE | Da |
| RAM | 8 GB |
| Tip ekrana | AMOLED |
| Broj SIM slotova | 2 |
| Brzina procesora | 4X2.6GHz&4x2.0GHz |
| Vrsta USB-a | Type-C |
| Rezolucija video snimka glavne kamere | 4K |
| Bluetooth | Da |
| Prednja kamera | 20 MP |
| Blic | Da |
| Masa (g) | 210g |
| Interna memorija | 256 GB |
| Radio/MP player | Ne |
| Robustan pametni telefon | Ne |
| Veličina SIM kartice | Nano SIM |
Plaćanje na rate
Rata već od: 12.06EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
SM-A075FZGHSEE 6,7', Rezolucija 720x1600(HD+), Procesor Octa-Core, 2 ,2000 GHZ, 128, RAM 6, Android 15, Dual, Kamere 50 Mpx, 8 Mpx, Bluetooth 5.3, 5.0...
Ključne karakteristike: Baterija 6000 mAhMediaTek Helio G81-Ultra procesorPodržava reverzibilno punjenjeEkran: 6.9" Dot Dro...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana