Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Veličina ekrana: 1.96 inča Rezolucija ekrana: 410 x 502 Operativni sistem: Xiaomi HyperOS Ostalo: 332ppi Povezivost - Bluetooth: Da Bluetooth profili: 5.3 Praćenje aktivnosti - Modovi vežbanja: 150+ režima vežbanja Ostale karakteristike - Senzori: Akcelerometar,Beidou,GALILEO,GLONASS,GPS,QZSS,Senzor otkucaja srca,Žiroskop GPS navigacija: Da Vodotpornost: 5 ATM Baterija - Kapacitet: 470mAh Fizičke karakteristike - Dimenzije: 48.1mm x 39.2mm x 10.6mm Masa: 29.2g Boja: Zlatna Pakovanje: Magnetni kabl za punjenje Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 77.50EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
62.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 1.96 inča |
| Rezolucija ekrana | 410 x 502 |
| Operativni sistem | Xiaomi HyperOS |
| Ostalo | 332ppi |
| Povezivost | |
| Bluetooth | Da |
| Bluetooth profili | 5.3 |
| Praćenje aktivnosti | |
| Modovi vežbanja | 150+ režima vežbanja |
| Ostale karakteristike | |
| Senzori | GPS, GLONASS, GALILEO, QZSS, Akcelerometar, Žiroskop, Senzor otkucaja srca, Beidou |
| GPS navigacija | Da |
| Vodotpornost | 5 ATM |
| Baterija | |
| Kapacitet | 470mAh |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 48.1mm x 39.2mm x 10.6mm |
| Masa | 29.2g |
| Boja | Zlatna |
| Pakovanje | Magnetni kabl za punjenje |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 2.03EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Materijal (kaiš): Silikon • Vrsta ekrana: TFT • Povezivost: Bluetooth • Trajanje baterije: 168 sati ( 7-10 dana)• Kapacitet baterije: 300mAh• Lithium...
Osnovne karakteristike - Veličina ekrana: 1.72 inča Rezolucija ekrana: 520 x 212 Ostalo: AMOLED ekran,1 sat punjenja baterije,1.500 nita,do 21 dana tr...
Osnovne karakteristike - Veličina ekrana: 1.74 inča Rezolucija ekrana: 480 x 360 Ostalo: AMOLED ekran,1.200 nita,60Hz osvežavanje ekrana,75 minuta pun...
<div class="key-points"> <strong>Ključne karakteristike:</strong> <ul><li>Displej 2.07" AMOLED</li><li>Bluetooth telefonski...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana