Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Dijagonala ekrana 6.9'', RAM (memorija) 4GB, Interna memorija 128GB, Interfejs za punjenje USB-C, Baterija 6000 mAh
Maloprodajna cijena: 161.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
129.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Kapacitet baterije (mAh) | 6000 mAh |
| Bluetooth | Da |
| Rezolucija glavne kamere | 13 MP |
| Boja detaljni opis | Mat crna |
| Slušalice u paketu | Ne |
| Operativni sistem | Android |
| RAM | 4 GB |
| Rezolucija ekrana | 720 x 1600 |
| SD slot | do 1 TB |
| Brzina procesora | 2 x 1.8 GHz + 6 x 1.66 GHz |
| Rezolucija video snimka glavne kamere | 1080p |
| Otporan na vodu i prašinu | IP54 |
| Procesor | Unisoc T7250 |
| Dimenzija (WxHxD mm) | 171.6 x 79.5 x 8.2 mm |
| Interna memorija | 128 GB |
| Broj SIM slotova | 2 |
| WiFi | Da |
| Baterija integrisana | Da |
| Prednja kamera | 8 MP |
| Boja pametni telefon | Crna |
| Čitač otisaka prstiju | Da |
| Veličina ekrana | 6.9" |
| Veličina SIM kartice | Nano SIM |
| Broj jezgara | Octa Core |
| Blic | Da |
| Format ekrana | 20:9 |
| LTE | Da |
| Masa (g) | 208g |
| Tip ekrana | LCD |
| Vrsta USB-a | Type-C |
Plaćanje na rate
Rata već od: 4.22EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Xiaomi Redmi Note 15 Pro 8Gb 256GB siva
XIAOMI Redmi Note 15 8GB/256GB Glacier Blue MZB0MOIEU
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana